وبسایت شخصی پرویز درگی معلم بازاریابی

آیا بهتر نیست در تصویب خبرهای خوش به زمان آن هم بیشتر توجه کنیم 27 تیر
admin لایک 0 دیدگاه

آیا بهتر نیست در تصویب خبرهای خوش به زمان آن هم بیشتر توجه کنیم


در آن صورت مدیران سابق دولتی می توانند جزء شرایط کاری شان امکاناتی نظیر تلفن همراه، مسکن، و اتومبیل را قید کرده و یا آنقدر حقوق شان بالا باشد که تهیه ی اقلام ذکر شده توسط خودشان صورت گیرد. 


این را بگذاریم به اختیار خود مدیران دولتی و تصمیم گیری آنها ، چرا که ما نمی توانیم برای آنها تصمیم بگیریم .


عرض بنده از منظر دیگری است ، بحران اقتصادی بیشترین آثار خود را در کشور ما روی کالاهای سرمایه ای و خصوصاً مسکن گذاشته است . در حال حاضر مسکن خرید و فروش نمی شود و این بازار راکد است .


و به طبع آن صنایع بسیار دیگری نظیر صنعت فولاد که نسبت به چند ماه گذشته ( نیمه اردیبهشت سال 88) قیمت آن به نصف رسیده است . یا صنعت آجرسازی ، کاشی و سرامیک و ... که دچار بحران و رکود شده اند، سرنوشتی جز ورشکستگی و تعطیلی نخواهند داشت. 


آیا ضربه ای دیگر به بدن نیمه جان مسکن که رو به موت است و آن هم از سوی دولت صحیح است؟


خیلی سخت نیست که نتیجه بگیریم، عرضه بیشتر مسکن در شرایط بحران جاری بیش از پیش قیمت را پایین می آورد .


امیدوارم در اتخاذ تصمیمات مهم مملکتی فقط به یک بعد آن توجه نکنیم .آری، بسیاری از مردم از این تصمیم دولت خوشحال می شوند، اما واقعاً این تصمیم در بلند مدت حتی برای آن خوشحالان فعلی نفع دارد؟
به بحران بیکاری – بحران روانی – بحران عاطفی و ... که پشت سر بحران مسکن می آید بیشتر توجه کنیم .

سبز باشید

درباره وبلاگ
من نوشتن را دوست دارم هر روز می نویسم .با بنیان گذاری TMBA و زیر مجموعه های آن شامل : آموزشگاه بازارسازان،شرکت نوربیز، کانون تبلیغاتی ضمیر بازار، مجله بازار یاب بازارساز، مجله TMBA، انتشارت بازاریابی، فروشگاه کتاب، دپارتمان مشاوره، دپارتمان تحقیقات بازاریابی و... سعی کرده ام با همراهی همکارن صمیمی در نهایت توان در خدمتگزاری به جامعه کار و کسب ایران بکوشم.